Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
03 декабря 2021, 11:30

Омікрон виявили в Іспанії та п'яти штатах США

В Іспанії, а також у п'яти штатах США виявили перші випадки штаму "омікрон". Про це повідомляє Reuters у п'ятницю, 3 грудня.

У Мадриді Omicron виявили у вакцинованої людини, яка не подорожувала в країни ризику. Також вивчаються два подібні випадки. 62-річний чоловік у Мадриді, у якого з 29 листопада виявились легкі симптоми, перебуває на ізоляції вдома, а особи, з якими він контактував, перебувають на карантині. В інших випадках люди мали лише легкі симптоми і не подорожували в країни ризику.

Крім того, випадки омікрону зафіксували у Нью-Йорку, Каліфорнії, Колорадо, Міннесоті та на Гаваях. Зокрема, у Нью-Йорку підтвердили п'ять випадків зараження варіантом коронавірусу Omicron. Каліфорнія, Колорадо та Міннесота також виявили випадки зараження омікроном серед пацієнтів, які були повністю вакциновані та мали легкі симптоми, тоді як Гаваї повідомили про випадок із невакцинованою людиною, яка мала помірні симптоми.

Нарешті, Гаваї також підтвердили випадок зараження у людини, яка раніше перехворіла на коронавірус.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: