Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
03 декабря 2021, 12:30

Кулеба закликав РФ сісти за стіл переговорів

Сісти за стіл переговорів, обговорити виведення військ із Криму та Донбасу та утриматися від нового вторгнення в Україну закликав Росію міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Україна залишається відданою Мінським домовленостям та мирному врегулюванню російсько-українського конфлікту. І ми закликаємо Росію взяти участь в обговоренні модальностей виведення її військ з Криму та Донбасу. Ми наполегливо закликаємо російське керівництво утриматися від ще однієї військової атаки на Україну та повернутися за стіл переговорів", - сказав Кулеба у Стокгольмі на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ.

Міністр закликав РФ утриматись від спроб дестабілізації ситуації в Україні.

"Небажання Кремля поважати права суверенних держав повноцінно обирати їхнє майбутнє та механізми забезпечення безпеки залишається ключовим викликом для стабільності в Європі", - зазначив міністр.

Він підкреслив, що російське керівництво не має політичної волі у врегулюванні конфлікту на Донбасі, оскільки Кремль постійно відмовляється від конструктивного спілкування в рамках Тристоронньої контактної групи та в "нормандському форматі".


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: