Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
14 января 2022, 13:00

ЄС братиме участь у всіх переговорах з Росією – Боррель

Влада Євросоюзу координувала свої дії зі США під час недавніх американо-російських переговорів щодо безпеки. Європа братиме участь у подальших зустрічах з цієї тематики, сказав голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель у п'ятницю, 14 січня.

"Є враження, що Росія не хоче надто довго вести переговори, але будьте певні, що Європа буде представлена ​​на всіх майбутніх консультаціях", - сказав Боррель і запевнив, що ЄС отримав всю інформацію про двосторонні консультації Росії та США.

Коментуючи той факт, що Євросоюз не був представлений на переговорах Росії та США щодо європейської безпеки, Боррель зазначив, що це були двосторонні контакти.

"Ніколи не обговорювалося питання про те, що ЄС має бути за столом переговорів між Росією та США або Росією та НАТО. Але з конкретних тем ми тісно взаємодіяли зі США та НАТО до та після переговорів", – додав Боррель.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: