Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
01 июля 2022, 10:30

У НАТО немає обмежень щодо постачання зброї Україні

Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що Альянс підтримує ідею постачання Україні різних типів озброєння, і він не має списку зброї, яку не можна було б постачати.

«Ми підтримуємо ідею постачання великої кількості сучасного озброєння, зокрема сучасної західної техніки різних видів. Ви бачили всі ці оголошення. Були й нові оголошення, які пролунали на цьому саміті. І завдання НАТО допомогти Україні перейти від старого озброєння радянських часів до сучасного озброєння за стандартами НАТО. І, звичайно, у нас немає списку озброєння, яке ми включаємо або виключаємо (з поставок – ред.). Україні потрібний широкий спектр сучасного важкого озброєння стандарту НАТО, і про це також йшлося на цьому саміті», – заявив Столтенберг на прес-конференції після саміту НАТО в Мадриді 30 червня.

За словами Столтенберга, зараз усі живуть «у більш небезпечному» та «більш непередбачуваному світі», де «в Європі фактично йде гаряча війна, з масштабними військовими діями», але ситуація може ще погіршитися.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: