Наймолодший учасник Кубку світу зі стрибків у воду з Луганщини виборов медаль. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Спорт
14 квітня 2023, 21:04

Наймолодший учасник Кубку світу зі стрибків у воду з Луганщини виборов медаль

Луганський спортсмен Олексій Середа та Кірілл Болюх (Київ) стали бронзовими призерами у синхронних стрибках з 10 метрової вишки на Кубку світу зі стрибків у воду.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Змагання розпочалися 14 квітня у місті Сіань в Китаї. Українські спортсмени набрали у підсумку 395.01 бала.

Українська пара була наймолодшою серед учасників фіналу: Олексію 17 років, Кіріллу — 18.

Перемогу здобув китайський дует Ян Хао — Лянь Цзюньцзе (457.23), “срібло” у британців Меттью Лі — Ноа Вільямса (418,98).

Довідково: спортсмени з Луганщини Олексій Середа, Олег Колодій та Соф'я Есман представлятимуть область на змаганнях з 14 по 16 квітня.

Нагадаємо, спортсмен з Луганщини виборов срібну медаль на міжнародних змаганнях з дзюдо в Данії.