Боксери з Сєвєродонецька вибороли медалі на змаганнях у Києві. Ірта-Fax
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
Суспільна думка
Спорт
26 квітня 2023, 11:38

Боксери з Сєвєродонецька вибороли медалі на змаганнях у Києві

Вихованці Сєвєродонецької дитячо-юнацької спортивної школи здобули здобули 1 золоту та 2 срібні медалі на турнірі з боксу.

Про це повідомила Сєвєродонецька військова адміністрація.

22 квітня в Києві відбувся відкритий ринг «Клуб Round 1», в якому взяли участь вихованці КДЮСШ №1 Сєвєродонецька.

За результатами проведених змагань сєвєродонецькі боксери виборли три медалі. Артем Рубцов зайняв 1 місце у ваговій категорії 25 кг, Ярослав Костишин - 2 місце у ваговій категорії 48 кг, Денис Перетятко - 2 місце у ваговій категорії 70 кг.