Україна перемогла на Кубку світу з фехтування, обігравши у золотому фіналі США. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Спорт
14 травня 2023, 21:02

Україна перемогла на Кубку світу з фехтування, обігравши у золотому фіналі США

Жіноча збірна України з фехтування на шаблі у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової виграла "золото" Кубку світу, який проходив у грузинському Батумі. То був перший відбірковий етап на Олімпіаду-2024.

У золотому фіналі наші дівчата перемогли збірну США (45:42).

У вирішальному матчі Ольга Харлан "заколола" Елізабет Тартаковську.

На шляху до перемоги українки почергово обіграли Алжир (45:43), згодом змусили скласти зброю перший номер світового рейтингу Францію 45:44, після чого впевнено перемогли Азербайджан (45:37), а у півфіналі розбили Італію (45:36).

Українські фехтувальники блискуче провели турнір, заслужено посівши на нагородженні перший рядок п'єдесталу.