Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Культура
29 жовтня 2023, 14:22

Зірку серіалу «Друзі» Метью Перрі знайшли мертвим

55-річний американський актор та письменник Метью Перрі, відомий своєю роллю Чендлера Бінга у серіалі "Друзі", помер у власному будинку в Лос-Анджелесі. Про це повідомляє TMZ, посилаючись на інформацію поліції.

📢"Наші джерела кажуть, що його знайшли в джакузі вдома. На місці події не було знайдено наркотиків", - повідомляє TMZ.

У 2013 році Перрі визнав свою алкогольну та наркотичну залежність. Актор зізнався, що почавши вживати забагато алкоголю та Вікодину після аварії на гідроциклі в 1997 році. Перрі стверджував, що повністю позбувся залежності у 2021 році.

👆Нагадаємо, що Метью Перрі став відомим завдяки ролі в культовому ситкомі "Друзі", який транслювався з 1994 по 2004 рік. Він також зіграв у фільмі "Дев'ять ярдів" (2000) та його продовженні "Десять ярдів" (2004).

У 2022 році актор випустив свої мемуари "Друзі, коханки і велика халепа", які стали бестселером.

Перрі ніколи не був одруженим, але мав відносини з акторкою Джулією Робертс у 2000-х роках та з акторкою Ліззі Каплан з 2006 по 2012 рік. У 2020 році він анонсував заручини з літературним менеджером Моллі Гурвіц, але стосунки були припинені через рік.


Джерело: "TMZ"
+Поширити: