Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Політика
15 листопада 2023, 18:00

Зеленський та президент Словаччини провели переговори

Президент України Володимир Зеленський здійснив телефонний дзвінок та провів розмову зі своєю словацькою колегою Зузаною Чапутовою. Про це він повідомив у своєму каналі в Telegram у середу, 15 листопада.

📢«Подякував за високу оцінку нашого прогресу з приводу початку переговорів з ЄС щодо вступу. Також відзначив участь представника Словаччини у зустрічі радників щодо імплементації Формули миру», – зазначив Зеленський.

Президент обговорив з Чапутовою виклики, перед якими стоїть Україна у сфері енергетичної безпеки цього зимового періоду. Також однією з ключових тем розмови стало питання співробітництва між Україною та Словаччиною в економічній сфері.

📌Важливо відзначити, що у Словаччині відбулися парламентські вибори, перемогла партія Роберта Фіцо, нового прем'єр-міністра країни. Він відмовив Україні у подальшій військовій допомозі. Разом з тим Словаччина планує надавати іншу допомогу.


Джерело: "Офіс Президента"
+Поширити: