Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Влада
20 листопада 2023, 19:43

Президент України провів зустріч з міністром оборони США

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони США Ллойдом Остіном, який прибув із візитом до Києва. Про це повідомила пресслужба українського лідера у понеділок, 20 листопада.

До складу американської делегації також увійшов командувач Європейського командування Збройних сил США та верховний головнокомандувач об'єднаних сил НАТО у Європі Крістофер Каволі.

Зеленський висловив подяку керівництву США та американському народу за незмінну потужну підтримку України, зокрема військову.

📢«Ми надзвичайно вдячні президенту Джозефу Байдену. Це дуже важливо для нас, що США разом із нами. Ми розраховуємо на вашу підтримку й пишаємося, що ви з нами», – заявив він.

Президент відзначив важливість візиту американської делегації перед черговим засіданням у форматі Рамштайн, результати якого повинні посилити Україну на полі бою.

Зеленський детально розповів Остіну про актуальну ситуацію на фронті, стратегічні цілі та першочергові потреби ЗСУ. Було окремо наголошено на необхідності посилення України перед приходом зими.

Також окремо обговорювалась ситуація у Чорному морі та забезпечення стабільного функціонування альтернативного зернового коридору.

📢«Дуже важливо, що нам вдалося досягти прогресу у встановленні контролю над Чорним морем, а також забезпечити роботу альтернативного гуманітарного маршруту. Це дає Україні змогу залишатися гарантом глобальної продовольчої безпеки», – підкреслив президент.


Джерело: "Офіс Прехзидента"
+Поширити: