Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Суспільство / Події
20 листопада 2023, 14:06

Фінляндія готує повне закриття кордонів із росією

Фінляндія розглядає можливість закриття всіх пунктів пропуску, що залишились, на сухопутному кордоні з росією, і відповідне рішення може бути ухвалене урядом прем’єр-міністра Петтері Орпо. За інформацією фінського видання IltaLehti, рішення про закриття всіх пунктів пропуску може бути прийняте 20 листопада.

За даними джерел, уряд прем'єр-міністра Петтері Орпо розглядає можливість закриття всіх пунктів пропуску на сухопутному кордоні з росією з 22 листопада.

Причиною такого рішення є неконтрольований приплив біженців із Сирії, Іраку та Сомалі.

Наразі на східному сухопутному кордоні з рф у Фінляндії працюють лише чотири прикордонні пункти.

📅 Нагадаємо, 16 листопада Фінляндія прийняла рішення припинити роботу чотирьох із дев'яти прикордонних пунктів пропуску, таких як Ваалімаа, Нуйямаа, Іматра та Нірала, і вони будуть закриті для руху транспорту починаючи з 18 листопада.

Це рішення було прийняте у відповідь на значний приплив біженців та прохачів притулку, що прибувають із росії. Заяви від мігрантів щодо надання притулку тепер приймаються тільки на прикордонних пунктах Вартіус та Салла.


Джерело: "IltaLehti"
+Поширити: