Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Суспільство
21 листопада 2023, 17:25

ТЦК на Львівщині перевірятимуть документи у всіх чоловіків від 18 до 60 років

Починаючи з понеділка, 20 листопада, на Львівщині вимагають від усіх чоловіків віком від 18 до 60 років мати при собі документи, що підтверджують їх особу, а також військово-облікові документи. Цю новину розповів Цензор.нет, посилаючись на рішення Ради оборони Львівської області та наказ керівника апарату Львівської ОВА Тараса Греня.

У наказі вказано, що особам віком від 18 до 60 років, які підпадають під військове зобов'язання під час дії воєнного стану, слід мати при собі та пред'являти на вимогу для перевірки відповідні документи уповноваженим особам Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Ці документи включають посвідчення особи та військово-облікові документи, такі як посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного.

📅Раніше повідомлялося, що в Ужгороді водія автобуса, який привіз дитячу збірну на всеукраїнські змагання з тхеквондо з Вінниці, забрали посеред ночі представники ТЦК. Йому вручили повістку, пришвидшено пройшовши медкомісію, чоловіка відправили до навчального центру в Чернігові.


Джерело: "Цензор.Нет"
+Поширити: