Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
31 октября 2019, 13:10

Ярмарки вакансій стануть традиційними!

Сьогодні – 30 жовтня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся особливий Ярмарок вакансій. Підприємства та організації представили шукачам роботи близько сотні вакансій із зарплатнею від 6000грн.

«Ситуація на ринку праці поступово змінюється: роботодавці починають розуміти, що на мінімальну оплату знайти кваліфікованого працівника неможливо. Тим, хто багато вміє, треба достойно платити», - наголошує директор центру зайнятості Сергій Акулов. У Сєвєродонецьку токарю, слюсарю, транспортувальнику пропонують зарплатню у 10000грн, службовцям (економіст, юрисконсульт, бухгалтер, завідувач відділу) – від 8000грн.

Окрім підприємств у заході взяли участь фахівці міського та обласного відділів рекрутингу. Вони шукають кваліфікованих працівників під конкретні замовлення роботодавців та створюють власну базу резюме. Сьогодні за їхніми послугами звертаються роботодавці з інших регіонів, які пропонують роботу вахтовим методом, надають житло та харчування.

Свої послуги з перенавчання пропонує безробітним і Луганський центр професійного-технічної освіти. Юлія Могильова розповіла, що залишилася без роботи, але не втратила надію на працевлаштування. Наразі молода жінка безкоштовно навчається у ЛЦПТО за професією кухар. Завдяки дуальній формі навчання у слухачів курсу є можливість проходити виробничу практику на підприємствах та у закладах харчування. У такий спосіб можна легко знайти майбутнього роботодавця, - каже Юлія.

Всі відвідувачі заходу могли відкрито поспілкуватися з роботодавцями, залишити резюме або записатись на співбесіду. Відтепер такі Ярмарки вакансій стануть традиційними і проводитимуться 20 числа кожного місяця. Щоразу на них запрошуватимуть нових роботодавців, це стане запорукою тісної співпраці зі службою зайнятості.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: